Salus

Tresć

AGENT DS. ODSZKODOWAŃ

Praca stała/dodatkowa/rozszerzenie działalności

Współpraca z biurem odszkodowań SALUS polega na poszukiwaniu osób poszkodowanych
w wypadkach i oferowaniu im oraz ich rodzinom pomocy w uzyskaniu godziwego odszkodowania.

Często jesteś w terenie? Jesteś komunikatywny/a? Lubisz pracę wśród ludzi? A może masz już doświadczenie jako agent i szukasz nowych ścieżek rozwoju? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś/odpowiedziałaś twierdząco to stanowisko jest dla Ciebie!

Dochodzimy odszkodowań i zadośćuczynień za wypadki komunikacyjne, za wypadki przy pracy,
za błędy w sztuce medycznej, za wypadki w rolnictwie oraz wszelkie urazy na osobie i szkody w mieniu. Poszukujemy współpracowników na terenie całej Polski. Zapewniamy gruntowne przeszkolenie oraz satysfakcjonujący system wynagrodzeń. Nasze doświadczenie i skuteczność prowadzonych spraw przekładają się na wysoką jakość obsługi poszkodowanych i wysokie zarobki naszych agentów.

Zakres obowiązków:

  • Wyszukiwanie osób poszkodowanych w wyniku zdarzeń losowych, którym możemy udzielić pomocy prawnej w zakresie uzyskania odszkodowania,

  • Zawieranie umów z poszkodowanymi,

  • Gromadzenie dokumentów niezbędnych do realizacji umowy o dochodzenie roszczeń
    i przekazywanie ich do siedziby firmy,

  • Udzielanie poszkodowanym kompleksowej informacji o działalności biura,

  • Zarządzanie bazą klientów,

  • Kontakt z poszkodowanymi i zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji z obsługi.

Wymagania, jakie powinien spełniać kandydat:

  • minimum średnie wykształcenie,

  • entuzjazm, nastawienie na sukces i wysoka motywacja do działania,

  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,

  • wysoka kultura osobista i wrażliwość na ludzkie nieszczęście,

  • niekaralność,

  • mobilność,

  • dostęp do Internetu i umiejętność korzystania z komputera,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • doświadczenie

  • osoby posiadające kontakt z poszkodowanymi w wypadkach,

  • osoby z branży medycznej, motoryzacyjnej, rolniczej, handlowej, ubezpieczeniowej, BHP,

  • doświadczenie w sprzedaży, w obsłudze klienta,

Oferujemy:

  • konkurencyjne warunki

  • motywacyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy,

  • szkolenia i możliwości rozwoju,

  • profesjonalne zaplecze organizacyjne i merytoryczne,

  • elastyczne godziny pracy,

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie/agencyjną.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku, prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: biuro@salus-odszkodowania.pl wpisując w tytule:
„Agent ds. odszkodowań” + nazwa miasta, w którym chcieliby Państwo pracować.

Prosimy o zawarcie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Lokalizacja/Kontakt

Rączka, Sadowski, Grzelak SALUS Biuro Odszkodowań sp. j. z siedzibą w Toruniu

ul. Konopnickiej 27/1, 87-100 Toruń

tel. (56) 620 00 85, fax (56) 621 00 73

e:mail: biuro@salus-odszkodowania.pl

Stopka